رفتن به محتوای اصلی
Submitted by webadmin on ی., 11/10/2013 - 21:14

طرح باغ گیاه شناسی کودکان در جورجیا "سایت پلان،پرسپکتیوها"به صورت jpg

این طرح مجموعه ای ست در یادگیری خلاقانه برای کودکان در باغ گیاه شناسی جورجیا،برای الهام بخشیدن به شگفتی، عشق و پاسداشت طبیعت از طریق یادگیری خلاق، ماجراجویی و بازی برای کودکان در تمام سنین ها میباشد.

سه اصل مهم که در طول فراینداین طراحی مورد توجه قرارگرفته عبارتند از:
- طبیعت به عنوان معلمی برای انسان
- ارتباط با طبیعت از طریق آموزش هنر، علم و سواد
- سلامت جامعه شامل زمین سالم ، غذاهای سالم، بدن سالم می باشد.

باغ کودکان شامل فضای بازیا گالری های زیر است:

- منطقه آب - ارائه نخستین تجربه بصری برای بازدید کنندگان،حوضچه جدید وعمارت جزیره ودعوت کننده است برای بازدیدکنندگان که بایدازقایق برای بازدید عمارت استفاده کنند

- منطقه زیرزمینی - با استفاده از توپوگرافی پوسته ای از پلهایی یک تکه از زمین که بازدید کنندگان را به جهان زیرزمینی دعوت میکند.شامل نمایشگاه های تعاملی اکتشاف خاک، ریشه ها، حشرات و موجودات ساکن این منطقه که به ندرت به آن برخورده اید.

- منطقه شگفت انگیز باغ رنگارنگ -  که برای بازدید کنندگان جوان به شدت لذت بخش وآموزنده است.تئاتر خیمه شب بازی، زنبورهای مشغول،کاشتن نخود فرنگی شیرین ارائه بازی و فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده جوانان را به زیبایی و شگفتی طبیعت آشنا میکند .
- گسترش پیاده روبه دره جنگلی با سایبان پوشش سبز،صعود به بالای درخت توسط یکسری پل و رامپ و در سایبان درخت بزرگ بلوط ، افرا و ایکاروس برای یادگیری زندگی درختان ازمنظر دید پرنده.

- آمفی تئاترپوشیده شده از درخت

- منطقه ی بازی کودکان

- گردشگاه های جدید در مسیر باد

- منطقه ی باغ آفتابی که در آن کودکان و خانواده شان و گروه های مدرسه ای می توانند درآن محصولات کشاورزی و سبزیجات بکارند ومراحل رشد محصولشان را نظارت کنند.
 

قیمت
رایگان
نوع و ساختار فایل
دانلود فایل
پیوستاندازه
دانلود فایل (1.02 مگابایت)1.02 مگابایت
ی., 11/10/2013 - 21:14
طرح باغ گیاه شناسی کودکان در جورجیا