پاورپوینت اقلیم تهران

Submitted by webadmin on د., 10/03/2016 - 13:09

به شرایط آب و هوایی یک منطقه جغرافیایی نظیر دما، رطوبت، فشار اتمسفر، باد، بارش و سایر مشخصه‌های هواشناسی در مدت زمانی نسبتاً طولانی نسبت داده می‌شود. در هواشناسی معمولاً شرایط حال حاضر آب و هوا مورد بررسی قرار می‌گیرد در حالی که در اقلیم‌شناسی مشخصه‌های درازمدت آب و هوا مورد توجه ‌است.

رساله کامل نمایشگاه نقاشی

Submitted by webadmin on د., 07/18/2016 - 12:06

رساله کامل نمایشگاه نقاشی 243 صفحه
مقدمه
فصل اول (معرفی استان و شهرستان)
استان فارس
فصل دوم (ضرورت طرح)
فصل سوم (آنالیز سایت)
فصل چهارم (نمونه موردی)
فصل پنجم (برنامه فیزیکی طرح)
فصل ششم (تبدیل ایده به فرم)
فصل هفتم (نقشه ها)

رساله کامل هتل

Submitted by webadmin on د., 07/18/2016 - 11:59

رساله کامل هتل 174
صنعت هتلداري نوين آغاز خود را به كشورهاي اروپايي بويژه سوييس مديون است. اين صنعت در ساختمانهاي كوچك و محق كه براي گشودن آنها ازكليدهاي چوبين استفاده ميشد، شكل گرفت و در همين هتل هاي كوچك انواع خدمات و سرويس ها به مشتريان عرضه مي گرديد.

پاورپوینت سیستم گرمایش از کف

Submitted by webadmin on چ., 07/13/2016 - 16:50

با افزایش روز افزون جمعیت و همچنین کاهش منابع انرژی، مصرف بهینه انرژی امری اجتناب ناپذیر می باشد. در این راستا با توجه به رشد علمی تولید محصولات تأسیساتی، بوجود آوردن تفکری جدید در دانش مهندسی امری ضروری به نظر می رسد. نقش سیستم‌های گرمایشی بهینه ساختمان ها و مجتمع های مسکونی درکنترل و بهینه سازی مصرف انرژی مهم و قابل تأمل می‌باشد.

مطالعات انواع پارک ها و نکات کلیدی در روشنایی و نور پردازی آن ها

Submitted by webadmin on س., 01/12/2016 - 13:53

مطالعات انواع پارک ها و نکات کلیدی در روشنایی و نور پردازی آن ها
تعاريف انواع پارک
فضا هاي مورد نياز پارک
مبلمان پارکي
نورپردازی و انواع بازي با نور در پارک ها

مرکز هنري ژرژپمپيدو

Submitted by webadmin on س., 01/12/2016 - 13:50

مركز ملي,فرهنگي و هنري ژرژ پمپيدو پاريس( 45 اسلاید )

مرکز ژرژ پمپيدو در پاريس از آثار معماري رنزو پيانو و ريچارد راجرز ژرژ پمپيدو نام موسسه هنري و فرهنگي است که در سال 1977 به نام ژرژ پمپيدو رئيس جمهور فرانسه بر پا شد . وي قصد داشت موسسه اي فرهنگي در قلب پاريس بر پايه معيار هاي مدرن و معاصر ايجاد کند و در آن هنر هاي تجسمي در کنار ساير بخش هاي فرهنگي و هنري مثل تاتر ، موسيقي ، سينما ، کتاب و زبان وجود داشته باشد . دليل پيدايش ژرژ پمپيدو: پيشنهاد ساخت يک کتابخانه در سال توسط «جولين کن» رييس وقت کتابخانه ملي فرانسه ارائه شدو...

مطالعات مجتمع تجاري

Submitted by webadmin on س., 01/12/2016 - 13:31

فروشگاه ها معمولا در مراکز پر جمعيت و محل رفت و آمد وسايط نقليه شخصي و عمومي قرار دارند . استانداردهاي پارکينگ اتومبيل در انگلستان شامل قاعده 5.25-3.5 به ازاي هر 100 متر مربع از مساحت مغاره هاي خرده فروشي مي باشد .
مسير دسترسي ( گذرگاه ها ) :رفت و آمد پياده رو ها ، وسايط نقليه و خودروهاي توزيع مواد بايد به صورت جداگانه انجام بگيرد ...